Visi ceļi ved uz Ventspils pili
Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī skatāmas trīs dažādas, tematiski saistītas izstādes

Līdztekus izstādei “Ceļā. V doroge. On the Road”, kurā eksponēti ceļojuma tērpi un aksesuāri no A.Vasiļjeva kolekcijas un dokumenti u.c. laikmeta liecības no Ventspils muzeja un Ribinskas muzeja krājuma un latviešu glezniecības meistaru marīnu izstādei no Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja krājuma, tiks atvērta vēl viena, mūsu privātajiem ceļiem un ceļojumiem veltīta izstāde “Ceļā gar jūru”.
Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī trešdien, 21.augustā plkst.17:00 tiks atklāta jauna izstāde “Ceļā gar jūru. Pļavarāju ģimenes dzintara kolekcija”, ko papildina atsevišķi Ventspils muzeja krājuma priekšmeti. Izstāde, kurā eksponēti vienas ģimenes azartiskajā medību priekā atrastie dzintari, Ventspils muzeja krājumā esošie vējlukturi un divas lielformāta 20.gs. 50.- 60.gadu zvejniecības tēmai veltītas gleznas, ļoti organiski papildina patlaban pilī skatāmās izstādes.