Kontakti

Livonijas ordeņa pils
Jāņa iela 17, Ventspils, LV-3601
muzejs@ventspils.lv
+371 63622031; kase 63626288

Solvita Ūdre
Ventspils muzeja direktora p.i.
solvita.udre@ventspils.lv
+371 63607025, 29188288

Armands Vijups
Ventspils muzeja direktora vietnieks – vadošais pētnieks
armands.vijups@ventspils.lv
+371 63607013

Una Gūtfrice
Biroja administratore
muzejs@ventspils.lv
+371 63622031

Gatis Grigalis
Saimniecības nodaļas vadītājs
gatis.grigalis@ventspils.lv
+371 63621309

Ilva Zavicka
Projektu vadītāja
ilva.zavicka@ventspils.lv
+371 63621309, mob. 26425457

Ingrīda Štrumfa
Vadošā vēsturniece
ingrida.strumfa@ventspils.lv
+371 63607015

Maija Štrumfa
Krājuma nodaļas vadītāja
maija.strumfa@ventspils.lv
+371 63607024

Kaspars Puriņš
Krājuma glabātājs
kaspars.purins@ventspils.lv
+371 63607024

Stella Lindenberga
Vēstures nodaļas vadītāja
stella.lindenberga@ventspils.lv
+371 63607035

Māra Dāvida
Vēsturniece
mara.davida@ventspils.lv
+371 63607024

Inese Māla
Datubāzes “Ventspils hronika” veidotāja
inese.mala@ventspils.lv
+371 63607024

Anita Burkovska
Restaurācijas nodaļas vadītāja
anita.burkovska@ventspils.lv
+371 63607040

Baiba Ābelniece

Galvenā ekonomiste
baiba.abelniece@ventspils.lv
+371 63607023

Janīna Skudra
Galvenā grāmatvede
janina.skudra@ventspils.lv
+371 63607023

Ieva Rupenheite
Projektu nodaļas vadītāja
ieva.rupenheite@ventspils.lv
+371 63621309

Anete Biseniece

Projektu nodaļas darbiniece

+371 63621309

Ilva Buntika
Muzeja pedagoģe
ilva.buntika@ventspils.lv
+371 63621309