Amatu māja aicina 29. jūnijā plkst. 11:00. uz tekstilmozaīkas izstādes “Mans stāsts” atklāšanu. Izstādes atklāšanā būs iespēja tikties ar darbu autori Daci Bušu, kā arī skatīt viņas lielā suņa mazo modes skati. Dace Buša stāsta, ka katru gadu, mēnesi vai pat dienu tiek sašūts kāds darbiņš gan izstādēm, kuras notiek ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, gan saimnieciskas lietiņas un neizpalikt, protams, arī bez dāvanām tuviniekiem.

Šujot Tekstilmozaīku, pat pavisam nejauši, atrodas Daces darbu sekotājas. Viņu priecē tas, ka priecājas ne tikai par viņas sasniegumiem, bet arī tas, ka ir spējusi iedvesmot arī citiem apgūt Tekstilmozaīkas pamatus un iemaņas Tekstilmozaīkas šūšanā.

Dace saka:”Šujot ar prieku, pat nemani, ka ir sanākusi laba sadarbība ar Lielvārdes meitenēm,  Auces Amatu māju, Dobeles Amatu māju, Līgatnes Amatu māju, Ventspils Amatu māju un Tērvetes pašvaldību. Tā nemānāmi radās ideja organizēt Latvijas tekstilmozaīkas šuvēju saietu “Pasaka” Tērvetē, kā arī  dalību “Latvijas 100 gades” ietvaros “Latvijas mazulis” labdarības pasākumā.

Izstāde būs skatāma no 29.06.-29.08.2019.