19.septembrī plkst. 12.00 rakstnieka Herberta Dorbes muzeja rīkotajā pasākumu ciklā “Muzejā viesi” Ventspils Centra sākumskolas četras klases: 2. un 3. klašu skolēni, tiksies ar grāmatu ilustratori Gundegu Muzikanti.

Lietaino laika apstākļu dēļ radošā tikšanās pārcelta no sākotnēji plānotās norises vietas – Dorbes muzeja dārza – uz Centra sākumskolu.

Pasākuma laikā skolēni kopā ar mākslinieci Gundegu Muzikanti darinās zīmējumus latviešu autoru bērnu dzejai. G Muzikante ilustrējusi vairāk kā 30 bērnu grāmatas, kā arī piedalījusies  animācijas filmiņas “Dzeguze un viņas 12 vīri” veidošanā.

Gundegas Muzikantes ilustrētās grāmatas vairākkārt nominētas gada skaistāko grāmatu konkursā “Zelta Ābele”. Māksliniece ir Indriķa Zeberiņa un Pastariņa prēmiju laureāte, saņēmusi Balvu grāmatniecībā- 2002. gada Labākais ilustrētājs, bet 2014. gadā ieguvusi Jāņa Baltvilka balvu bērnu grāmatu mākslā par ilustrācijām trim grāmatām – Ineses Zanderes “Pūķa ceļojums”, Ievas Samauskas “Kad kaķēnu sauc par pelīti?” un Aivara Neibarta “Mājiņa”.

Tikšanos finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Ieeja – bez maksas