Livonijas ordeņa pilī regulāri notiek dažādi kultūras un izglītības pasākumi, bieži telpas tiek iznomātas semināru, konferenču organizēšanai un korporatīviem pasākumiem. Taču daudzi nezina, ka telpas var izmantot ne tikai iestādes un uzņēmumi. Jā, jums ir iespēja izīrēt pils telpas svētkiem ģimenes, draugu pulkā, kāzu ceremonijai, jebkuram citam svinīgam vai saviesīgam pasākumam.
Tāpat kā līdz šim, var izmantot iekšpagalmu, muzeja izglītības centru un tam līdzās esošo pavarda telpu, kā arī ārējo pagalmu, savukārt jaunums ir telpas pils 2. stāvā, kur pagājušogad notika restaurācijas darbi un izveidota ekspozīcija. Kapitula zālē var norisināties gan svinīgi pasākumi, gan semināri un konferences vismaz 90-100 cilvēkiem, bet pils kapelā, kurā sakrālās mākslas eksponāti un mirdzošiem kroņlukturi rada īpaši svinīgu noskaņu un kura sevišķi piemērota kāzu ceremonijām, var sapulcēties līdz pat 100 viesiem. Ņemot vērā pieaugošo interesi par šo telpu izmantošanu, ieteicams laikus pieteikties rezervācijai.
Telpas aprīkojam ar konkrēti jūsu pasākumam nepieciešamo – galdiem, krēsliem, datoru, projektoru, ekrānu, kā arī nodrošinām apskaņošanu.