Izraēlas vēstniecības ceļojošā izstāde “Skati un baudi! “, no 1.jūnija Livonijas ordeņa pilī

Izraēlas vēstniecība Latvijā sagatavojusi garšīgu ceļojošo izstādi “Skati un baudi!”, kuru veido iecienītu izraēliešu ēdienu fotogrāfijas. Mūsdienīgās klusās dabas fotoattēlos iemūžinājis fotogrāfs Harijs Pelle. Turklāt, izstādi papildina informatīvi saistoši teksti par izraēliešu ēšanas tradīcijām.

“Spēja sajust garšu un to izbaudīt ir īpaša dāvana – ne velti apgalvo, ka mīlestība “iet” caur vēderu. Nav patiesākas mīlestības kā mīlestības pret ēdienu, ir teicis slavenais rakstnieks un dramaturgs Džordžs Bernards Šovs. Mēs nākam pie jums ar mīlestību un vēlējumu: SKATI UN BAUDI!”, vēstī vēstniecības sagatavotais izstādes ievads.

Fotogrāfs Harijs Pelle ir vairāku personālizstāžu autors, Latvijas Fotomākslinieku savienības biedrs, līdzdarbojies fotoklubos “Rīga”, “RVR” un “Pilsētas fotoklubu” biedrs. Līdztekus izstādēm Latvijā, H.Pelles darbi izstādīti izstādēs – konkursos Brazīlijā, Dānijā, Dienvidslāvijā, Francijā, Horvātijā, Igaunijā, Indijā, Itālijā, Izraēlā, Kiprā, Lietuvā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Slovākijā un Spānijā. Harijs Pelle strādā vairākos žanros- fotografē gan portretus un ainavas, gan sadzīviskās norises un kluso dabu.

Izstāde Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī skatāma no 1.jūnija līdz 26.jūnijam. Skatieties ar baudu!