Sākoties jaunajam mācību gadam, Ventspils muzeja struktūrvienības — Livonijas ordeņa pils, Amatu māja, H. Dorbes muzejs un Piejūras brīvdabas muzejs —aicina uz muzejpedagoģiskajām nodarbībām.

Lai gan nodarbības ir piemērotas visu vecumu apmeklētājiem, “Melnā sivēna” balvas sacensībās varēs piedalīties tikai Ventspils pirmsskolas un sākumskolas audzēkņi. Katru gadu mēs ar prieku nodarbībām uzņemam šīs grupas, lai kopā izzinātu vēsturi, tradīcijas un kultūru. Muzejpedagogi rūpīgi skaita, cik reizes apmeklējat mūsu muzejus, lai mācību gada izskaņā noskaidrotu čaklākos apmeklētājus, kuri sacentīsies par godpilno “Melnā sivēna” balvu!

Pedagog, nepalaid garām iespēju! Piesaki savu pirmsskolas grupu vai sākumskolas klasi uz nodarbībām muzejā visa gada garumā un palīdzi saviem audzēkņiem iegūt “Melnā sivēna” balvu!

Gaidām jūs Ventspils muzejā!