31.augustā un 1.septembrī Ventspils muzeja projektu vadītāja Ilva Zavicka piedalās Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstīto dabas un kultūras mantojuma projektu īstenotāju tikšanās, ko organizē Kultūras ministrija sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību.

Tikšanās laikā plānots ieskats projektu īstenotājiem aktuālos jautājumos, ko  sniegs Kultūras ministrija un tās sadarbības partneri Eiropas Savienības dabas un kultūras mantojuma attīstībai veltītā specifiskā atbalsta mērķa pārraudzībā – Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde.

Projektu vadošie partneri iepazīstinās ar projekta objektos paveikto, tālāk plānotajiem darbiem, kā arī dalīsies ar atziņām un jautājumiem, kuru risināšana būtu lietderīga projektu tālākai veiksmīgai norisei.

Tikšanās dalībniekiem būs iespēja iepazīt Alūksnes novada pašvaldības vadīto projektu „Gaismas ceļš cauri gadsimtiem”, tā ietvaros realizēto aktivitāti –  atjaunotā objekta „Šaursliežu dzelzceļa līnijas Alūksne-Gulbene Alūksnes stacijas bagāžas šķūnis” un tajā ierīkoto ekspozīciju.

logo