Vēstures otrdiena H.Dorbes muzejā 3.septembrī plkst.17.30 Uzticīga jūrai, mīlestībai un Ventspilij. Dzejniecei Janai Morei – 80

Ventspilniece Jana More (1939- 2004) literatūrā ienāca 1967.gadā ar dzejoļu krājumu “Jūras rudzi”. Lasītāji pavisam saņēmuši piecus dzejas krājumus pieaugušajiem un vienu, kas adresēts bērniem. Janas Mores darbu galvenās tēmas – jūra un dzīve pie jūras. Rakstnieka Herberta Dorbes muzejā glabājas bagātīgs Janas Mores radošais mantojums – darbu manuskripti, dzejnieku Mirdzas Ķempes, Cecīlijas Dineres un Jāņa Sudrabkalna vēstules Janai.  Šogad, 30.augustā Janai Morei apritētu 80 gadi. Rakstnieka H.Dorbes muzejā 3.septembrī plkst.17.30 cikla “Vēstures otrdiena”  ietvaros par Janas Mores  atstāto literāro mantojumu  pastāstīs muzeja vadītāja Inese Aide, bet atmiņu skices ”Ja nu par Janu”  lasīs dzejnieces skolniece literatūrā Sanda Īvniece. Ieeja – bez maksas.