Sestdien, 4.augustā Ventspils muzejā Livonijas ordeņa pilī  cirka izrādes, izstādes un darbnīcas

Pasaules cirkam šogad aprit 250 gadi, bet Rīgas cirkam – 180. Atzīmējot šo nopietno notikumu, Ventspils muzejs Livonijas ordeņa pilī, sadarbībā ar Liepājas beztemata cirku un Durbes zvēru mīļiem piedāvā savu jubilejas versiju no 17:00 – 20:00 – Cirks atbraucis!

Skanēs īsta leijerkaste! Būs cirka un hēlija balonu darbnīca visiem! Būs Zvērnīca pils pagalmā, kur sacentīsies traki ātrie gliemeži, Ķīnas cekulainie suņi un Velsas korgiji. Cirka izrādēs piedalīsies zobenu rijēji, jokdari un žonglieri.

Visas dienas garumā 4.augustā no 12:00 – 20:00 pils pagalmā darbosies kalējs, zīlnieks, stiklinieks, hennas zīmētāja un trebušeta meistars.

Visu dienu pilī apskatāmas arī izstādes: Cirka plakāti no LNB krājuma, izstāde “ZELTA VASARA” no Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja un Ventspils muzeja krājuma, (J.Tīdemanis, J.Pauļuks, A. Artums, B. Bērziņš, K. Danne, L. Kokle, L. Mauriņš, L.Purmale, D. Riņķe, H. Siliņš, L. Svemps,). Kā arī izstāžu zālē – “Vietas izjūta”, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas diplomdarbu izstāde.

Ieeja- ar muzeja ieejas biļetēm EUR3, EUR1.50