Pilsētas svētku noslēgumā 5.augustā 11:00-16:00 īstu ķeneru rokdarbi brīvdabā

Pilsētas svētku svinēšana noslēgsies svētdien, 5.augustā, no 11:00 – 16:00, kad Piejūras brīvdabas muzejā (Riņķa ielā 2) notiks Amatu diena ar īstu ķeneru roku darbiem!

Dienas vidū, plkst.12:00 ar Pārventas blūmīzeristiem un zivzupu kopā tiks atklātas Restaurētās zvejas laivas. Plkst.13:00 tiks atvērts atjaunotais Kurzemes podnieku ceplis, kurā savu lieliskos traukus apdedzināja “Senās vides darbnīcas” podnieki – Baiba un Einārs Dumpji. Būs keramiķe Inta Medniece, rotu meistars Andrejs Jakubovskis, koka spēles un rāmīšu darbnīca bērniem un citi meistaru arī, ka biezs. Piejūras brīvdabas muzejā dekoratīvi pastaigāsies alpaku pāris, pundurauns Himmels un četrragu Svētā Jēkaba auns Artūrs! Arī vizināšanās ar zirgiem un Mazbānīti kā vienmēr priecēs svētkos.

Skanēs arī priecīga mūzika no “Laika upes” (Rīga), dziedās sieviešu vokālais ansamblis “Ziedu laiks”, varēs stiept gumiju ar “Siguldas Adventure” atbalstu, bet visu Amatu dienas rosību pārvaldīs vareni ūsainais Miķelis Visockis. Ieeja – ar muzeja ieejas biļetēm.

 

zkba_logo_small_1logo-EJZFLDz strukturu logotipi_reklama.cdr