Šodien, 5. septembrī Piejūras brīvdabas muzeja vadītāja pienākumu izpildītāja amatā apstiprināts ilggadējais muzeja darbinieks Artūrs Tukišs.

Ventspilnieks Artūrs Tukišs līdz šim strādāja Piejūras brīvdabas muzejā kā vēsturnieks, viņa darba ikdiena bija saistīta ar šaursliežu dzelzceļa sastāva izpēti un uzturēšanu.

A.Tukišs ir beidzis Latvijas Universitātes Vēstures un Filozofijas fakultāti un ieguvis maģistra grādu vēsturē. Ventspils muzejā Artūrs strādā kopš 2011. gada, bet saistība ar muzeju aizsākusies vēl skolas laikā, kad  apmeklējis restaurācijas pulciņu pie restaurācijas nodaļas vadītājas Anitas Burkovskas.

Vēsture ir tikai viena no A. Tukiša dzīves daļām, liela loma ir arī dienestam Ventspils zemessardzes 46. kājnieku bataljonā.

Ventspils muzeja kolēģi novēl Artūram izturību un darbaprieku!