Martā atsākušies Piejūras brīvdabas muzeja jaunās ēkas būvdarbi. Norit būvniecības procesa II posms. Būvdarbus veic SIA “Warss+”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”, autoruzraudzību – SIA “Balts un Melns”, galvenā arhitekte Ija Rudzīte, būvniecības procesu uzrauga Ventspils komunālā pārvalde.

Būvniecības process strauji virzās uz priekšu. Ēkas iekšpuse iegūst  būvniecības plānos redzamās aprises – uzbūvētas starpsienas, kas atdala darbinieku telpas no muzeja krājuma telpām, redzamas restaurācijas telpas. Ar arhitekti saskaņots un darbnīcā top ēkas dekoratīvais elements – koka režģis, kas veido asociāciju ar etnogrāfiskiem latvju rakstiem.

Ekspozīcija, kas tiks izvietota jaunajā ēkā un stāstīs par Ziemeļkurzemes dzīvesveidu, ir sagatavota un gaida, būs iespējams sāk tās iekārtošanu.

Ekspozīciju veidojuši SIA “Dd studio” speciālisti.
Projekta īstenošana notiek ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda un pašvaldības atbalstu.