Herberta Dorbes literārā pasaka „Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī ” (1971;2014) ir stāstījums vārdos un bildēs mazajiem klausītājiem un skatītājiem divpadsmit ainās. Līdz šim apmeklējot H.Dorbes muzejpedagoģisko programmu “Notikums, kas var patikt visiem” un iepazīstoties ar šo literāro darbu,  bērni  gatavoja kaķu skolas revidenta  Ūsaiņa  maskas. Šogad H.Dorbes muzejs papildinājis programmai nepieciešamos materiālus un tagad pieejamas trīs veidu puzles, kuras saliekot bērni labāk izzinās kā kaķēni „biezputru vāra, lai būtu, ko likt uz zoba kāra” , kā kaķu skolas  direktors Kaķanags  apsola,  ka pūkaiņiem  „augstas gudrības mācītas tiks”, un , kā gailis Dižpiesis, kurš „tikko gaiļu mūzikas augstskolu beidzis”, māca kaķēniem koncertēt.   Puzles izgatavotas reklāmas dizaina  firmā Vana.

Attēls: Mākslinieks Indulis Zvagūzis, VM krājums