Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī visi Ventspils muzeja muzejpedagogi aktīvi strādā pie nodarbību izveides attālinātam mācību darbam. Attālināto nodarbību priekšrocība, – to var apmeklēt neatkarīgi no iestāžu atrašanās vietas – jebkur pasaulē, kur pieejams internets. Ventspils muzeja nodarbībām jau pieteikušās grupas no dažādām Latvijas vietām, pat no Oslo – latviešu skolai “Kastanis” šī šķiet vērtīga iespēja paplašināt bērnu zināšanas par Latviju. Pagājušajā gadā nodarbības atzinīgi novērtēja Kultūras ministrijas pārstāvji, muzeja izstrādātās nodarbības iekļaujot programmas “Latvijas skolas soma” atbalstīto aktivitāšu sarakstā.

Jaunās programmas paredzētas pirmsskolas un sākumskolas mazo klašu vecuma bērniem, kas ārkārtas situācijas ietvaros var apgūt zināšanas kopīgi esot klasēs vai grupiņās, turklāt Ventspils bērnudārzi ir nodrošināti ar visām iespējām apgūt attālinātās nodarbības.

Herberta Dorbes memoriālais muzejs februāra nodarbībās aicinās atzīmēt rakstnieka Herberta Dorbes dzimšanas dienu, iepazīstot grāmatu “Aina ar brālīti meklē cālīti”, Amatu māja iepazīstinās ar Leģendu par zelta saktu, savukārt Livonijas ordeņa pils muzejpedagoģe ar bērniem apgūs mežā atstāto zvēru pēdu nospiedumus. Sekojiet informācijai mūsu muzeja mājas lapā (www.muzejs.ventspils.lv) un muzeja sociālajos kontos!