Ventspils muzejs var lepoties ar saviem radošajiem darbiniekiem, kas ir radoši ne tikai darba vietā, bet arī ārpus tās.

Vēl tikai līdz maija beigām Ventspils Galvenajā bibliotēkā (Akmeņu ielā 2) skatāma Ventspils mākslinieku darbu kopizstāde “Pavasaris 2022”. Izstādē piedalās vairāk kā 20 autori, to skaitā trīs mākslinieki, kuru ikdiena saistīta ar darbu Ventspils muzejā.

Livonijas ordeņa pils muzejpedagoģe Ilva Buntika brīvajā laikā mīl fotografēt un Ventspils mākslinieku izstādē skatāmas fotogrāfijas, kas tapušas, iedvesmojoties  no Popes muižas vēstures un skaistās apkārtnes.  Noskaņu portretos atdzīvojas pavisam jaunas mistērijas.

Muzejpedagoģe Ilva Buntika

Māksliniece Marfa (Maruta Eistere) ir Ventspils muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste. Muzeja darbā viņas pārziņā ir muzeja mājas lapa un sociālie tīkli, dalība pasākumu organizēšanā un citi darbi, bet savam priekam Maruta glezno. Visbiežāk tās ir ainavas, gleznotas ar akrilu.

Sabiedrisko attiecību speciāliste Maruta Eistere

Jānis Kupčs pazīstams kā Amatu mājas podnieks, darina podus un citus keramikas izstrādājumus. Jāņa Kupča daiļrade neaprobežojas tikai ar mālu vai porcelānu, – savas sajūtas un pārdomas mākslinieks izsaka arī gleznās.

J.Kupčs | Romance II

Ventspils mākslinieku kopizstādes ir iemīļota ventspilnieku tradīcija – notikušas gan pavasara, gan rudens izstādes.

Izstāde Ventspils Galvenajā bibliotēkā būs skatāma līdz 31. maijam.