Aicinām Līgo svētkus ielīgot izzinoši! Apmeklē muzeju – iepazīsti Ventspili, tās vēsturi un ļaudis. Dažādas izstādes apbur un ļauj baudīt cilvēku izdomu un varēšanu!

Livonijas ordeņa pilī skatāma izstāde, kas stāsta par mežģīņu pasauli – “Mežģīņu šarms un noslēpumi”, – tur senatnīgais savijas ar mūsdienīgo. Ja nevēlies Jāņu naktī valkāt vainagu – ideju galvassegām meklē izstādē “Cepuru pasaule”. Skolēnu darbu daudzveidība pārsteidz Ventspils mājturības skolotāju un Ventspils muzeja sadarbības projekta ”Radīts muzejā IX” izstādē “Ceļā” (izstāde atvērta no 18. jūnija), savukārt Amatu māja piedāvā iepazīt profesionālu amatnieku veikumu izstādē „Pie mums Amatu mājā” (izstāde skatāma no 19. jūnija). Piejūras brīvdabas muzejā sajūti Līgo noskaņas Zāļu dienas pasākumā 21. jūnijā plkst. 12.00.

Ventspils muzeja darba laiks svētkos:

Livonijas ordeņa pils un Piejūras brīvdabas muzejs – 23. jūnijā 10-16, 24. jūnijā 13-18, Amatu māja – 23. jūnijā 10-14, H. Dorbes muzejs – slēgts.

Lai priecīgi Līgo!