Svētdien, 10.jūnijā plkst.15:00 Pāvilostas kultūras nama amatierteātra brīvdabas izrāde

Svētdien, Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā (Riņķa iela 2) plkst.15:00 tiks izrādīta Pāvilostas kultūras nama amatierteātra brīvdabas izrāde “Latviešu sapnis”, kas tapusi iedvesmojoties no mākslinieces Agneses Bules darbu cikla “Latviešu sapnis”.

Teātra režisore Marita Horna par iestudējumu: “Katram latvietim senči pūrā atstājuši pa tautas dziesmai. Katram ir savs bērzs, lai izurbtu to un dzertu sulas. Latvietis ir visur – kokā, dēlī, maisā. Latvietis ir pašziedis – no savas rokas viņš ziemā var izaudzēt eglīti, pavasarī lapiņu, bet rudenī – sēnīti. Kas tad īsti latvietis ir? Atbildi meklējam savā uzvedumā. Nāciet skatīties un meklēsim atbildi kopā!”

Ieeja – ar muzeja ieejas biļetēm.