Livonijas ordeņa pils glabā daudz noslēpumu. Gada nogalē pils rūķu takas viena no skaistākajām pieturām ir vēlējumu sirdsstūris, kur mēs varam redzēt ventspilnieku un pilsētas viesu vēlējumus, sveicienus un sapņus! Liels paldies par sirsniņu atvēršanu! Sapņojiet un lai sapņi piepildās! Veiksmīgu Jauno 2022.gadu!

Amatu mājas svētku ceļojums ir noslēdzies un Jaunā gada gaidās pārskatām labo vārdu maisu, kurš piepildīts ar enerģiju, labestību, laimi, līksmību, gudrību, veiksmi un mīlestību… Mēs esam tikai cilvēki, kuriem ne vienmēr viss izdodas, bet galu galā ik dienu ir svarīgi atcerēties – Tu esi labs. Veidojiet savu labo vārdu krājumu un atminaties par to tik bieži, cik vien var, un notiks brīnums – mājās ienāks vairāk prieka un mīlestības! Lai tie ir ceļa vārdi nākamajam gadam no Ventspils muzeja Amatu mājas! Laimīgu Jauno 2022. gadu!

H.Dorbes muzejs šogad aizdomājās par Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijām mūsdienās un agrāk.
Kuraž Krišs (Kārlis  Zvejnieks) reiz rakstījis šādas rindas:

Ventiņš Muziņš sveic visus savus sekotājus Jaunajā gadā!