Ventspils muzejs, sadarbībā ar z/s „Bērziņi”, vēlas, lai šie Ziemassvētki nāk ar labām domām un pateicību, novērtējot, cik daudz skaista daba mums devusi. Izrotājiet savu egli ar dabas veltēm un piedalieties konkursā!

Vēl tikai decembrī egles rotāšanu ar dabas veltēm var apgūt muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Dāvana pils eglei”, kas ir tradicionāla svētku darbnīca Livonijas ordeņa pilī, kurā bērni darina rotas eglei, uzzina par eglīšu rotāšanas vēsturi un to, kā top dažāda veida rotas. Šogad rotas tiks savām mājas, klašu, grupiņu vai varbūt pat darba vietu eglēm.

Ventspils muzejs aicina rotāt egli ar dabas dotiem materiāliem! Nofotografējiet savu veikumu un sūtiet fotogrāfiju muzejpedagoģei uz e-pastu [email protected] līdz 23.decembrim. Skaistāko rotu autoriem – dāvanas no z/s „Bērziņi” un Ventspils muzeja.

Ja pašiem nav uzkrāti dabas materiāli, tad laipni lūgti pasūtīt www.veikals.berzini.lv

Foto: A. Ķesteris