Ciklā  Mākslas stunda muzejā

Nodarbība izstādē “MELNBALTĀ. Ventspils grafikās”,  līdz 20.oktobrim

Pirmsskola, sākumskola, pamatskola – Kulturoloģija, vizuālā māksla

Iepazīstam grafikas tehnikas. Kas ir linogriezums, sietspiede, litogrāfija, oforts un tušas zīmējums? Iepazīsti Ventspils muzeja mākslas krātuves melnbaltos dārgumus. Izvēlies pilsētas motīvu, kuru vēlētos attēlot.

Muzejpedagoģiskā programma būs pieejama arī pēc izstādes slēgšanas, bez izstādes apmeklējuma visa mācību gada laikā

Ciklā Daba&Vēsture

Gada dzīvnieks 2023’

Muzejpedagoģiskā nodarbība “Kad divas ķirzakas satiekas”

Pirmsskola, sākumskola – Dabas zinības

Kas ir pļavas ķirzaka (Zootoca vivipara) un sila ķirzaka (Lacerta agilis)?Meklēsim divu ķirzaku atšķirības izskatos, dzīves veidā. Atdarināsim ķirzakas radošā darbiņā.

Muzejpedagoģiskā programma būs pieejama visa mācību gada laikā.

Ciklā vēsture “Lozberlapas un briežraga sāls”,  pēc 15. oktobra

Pamatskola, vidusskola, pieaugušo grupas

Ceļojums pavārgrāmatu vēsturē. Kāds ir 18.gs. mācītāja Kristofa Hardera veikums? Klupšanas akmeņi senās drukas lasīšanā un garšvielu nosaukumos. Vai esi gatavs radīt savu gardo recepti un papildināt VM jauno pavārgrāmatu? Piedalies konkursā “Ventiņrecepte 2023/2024”

Muzejpedagoģiskā programma būs pieejama visa mācību gada laikā.