Līdz 15. janvārim Livonijas ordeņa pilī apskatāma mūziķa Igo grafiku izstāde Vējš sola lapai debesis.

Igo savus pirmos vizuālās mākslas iespaidus guvis, kopā ar savu mammu grafiķi un fotogrāfi Irinu Tīri dodoties plenērā dzimtās Liepājas ielās, grafiski attēlojot pilsētas skatus. No 2010. gada Igo apguvis atsevišķas grafikas tehnikas pazīstamās grafiķes Neles Zirnītes vadītajās meistarklasēs, radīti darbi ofortā un kologrāfijā. Savukārt brīvrokas zīmējumi tapuši, izmantojot klasisko tušas un grafīta zīmuļa tehniku.

Savas grafikas Igo izmanto, papildinot dzejoļu un eseju grāmatas, kā arī veidojot dizaina priekšmetu sērijas – sveču līniju sadarbībā ar Baltic Candles, dekoratīvo apdruku sēriju porcelāna un stikla traukiem – krūzēm, šķīvjiem un glāzēm, kā arī apdrukātu tekstilu un apģērbu līniju. Kā atzīst Igo, grafikas tehnika sniedz gan pārsteiguma momentus, gan neatskārstus apvāršņus, kurus gribas sasniegt. Igo iedvesmu darbiem gūst ceļojumos un savās lauku mājās Jūrkalnē.

Igo darbu personālizstādes jau notikušas Liepājas muzejā, mākslas galerijā Pegazs, restorānā Andalūzijas suns (Rīgā), Līgatnes Kultūras namā, Jūrkalnes Tautas namā, Jūrmalas pilsētas muzejā, Sankt-Pēterburgā un citviet, un viņa darbi atrodas privātkolekcijās. Igo ir Jūrkalnes starptautiskā mākslas plenēra organizators un dalībnieks.

Biļešu cenas
Ieva Rupenheite, tālr. +371 636 21309
Biļešu cenas

Igo izstādes atklāšana