Trešdien, 31.oktobrī 17:00 -19:00 Amatu mājā notiks starptautiskā mazo formu keramikas simpozija Navigācija X darbu izstādes atklāšana un tikšanās ar simpozija dalībniekiem

Ventspils Amatu mājas Podnieka darbnīcā no 21.oktobra līdz 31.oktobrim strādāja pieci starptautiskā mazo formu keramikas simpozija Navigācija X dalībnieki un kurators Jānis Kupčs. Šogad simpozijā piedalījās divas viešņas Tiina Kaljuste (Igaunija) un Tania Punans (Krievija/Francija) un trīs jauni keramiķi no Latvijas – Marta Prēdele, Kaspars Geiduks un Jānis Leimanis. Simpozija norisi atbalstīja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Ventspils pilsēta.

Trešdien, 31.oktobrī no plkst.17:00 -19:00 ir vienīgā iespēja redzēt vienkop visu simpozijā radīto. Notikumam beidzoties, mākslinieki atstāj katrs vienu darbu Ventspils muzeja mākslas krājumam, taču kopā visus simpozijā tapušos mākslas darbus varēs redzēt tikai trešdienas vakarā. Turklāt, mākslinieki iepazīstinās arī ar savu radošo darbību, kas būtiski paplašina skatījumu uz viņu darbiem. Piemēram, Tania Punans ir starptautiski pazīstama arī kā izstāžu un simpoziju kuratore, Kaspars Geiduks šogad saņēma Bronzas godalgu 395 dalībnieku konkurencē Pētera Martinsona balvas konkursā, bet Marta Prēdele darbojas arī kā vides sakopšanas talku iniciatore.

Nāciet ciemos, – ir saistoši redzēt kā iespaidi par Ventspili pārtop mākslas darbos!

Ieeja uz simpozija noslēgumu – bez maksas.

Šeit skatāms: plakāts simpozijam