Kultūras ministrija 2022. gadā turpina pērn aizsākto informatīvo kampaņu “Atrastā Latvija”. Tās laikā ikviens var piedalīties Latvijas atrašanas spēlē. Ventspils muzejs aicina iegriezties Līvu ceļā.

Vasara ir ceļojumu laiks, kad dodamies uz tuvākām vai tālākām vietām, apceļojam savu dzimto pusi. Ceļojot pa Latviju lieliski varam iepazīt dažādus kultūrvēsturiskus objektus, kas pastāsta mums jaunus un atgādina piemirstus stāstus.

Arī šogad kampaņas “Atrastā Latvija” vēstneši ir parūpējušies par to, lai ceļojumi būtu saturīgi un interesanti. Mājaslapā atrastalatvija.lv iespējams uzzināt vairāk par atjaunotajiem un jaunuzceltajiem kultūras un dabas mantojuma objektiem un piedalīties spēlē. Apceļojot Latviju, var doties dažādos ceļos – Baltijas, Brīvības, Gaismas, Daugavas, Jēkaba, Līvu un Māras ceļā. Katrā no šiem ceļiem iespējams iepazīt dažādus objektus, katrā no tiem spēlētājus sagaida interesanti uzdevumi.

Ventspils muzeja un tā partneru – Dundagas pašvaldības, Ventspils novada pašvaldības un Jūrkalnes Romas katoļu draudzes  – īstenotie veikumi sastopami Līvu ceļā. Objekti atjaunoti ar Eiropas Reģionālās apvienības fonda (ERAF) atbalstu.

Dodies uz vietni: https://www.atrastalatvija.lv/, iepazīsties ar spēles noteikumiem, piedalies un laimē vērtīgas balvas! Piedalīties spēlē var līdz 15.septembrim, balvu izloze 20.septembrī.