Ventspils Pilsētas svētku noslēgumā – svētdien, 7.augustā Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs (Riņķa ielā 2) aicina atklāt Amatu dienu!

Svētdien, 7.augustā jau no agra rīta 10:00 – 16:00 Piejūras brīvdabas muzejā (Riņķa ielā 2) notiks tirgus rosība un tiks izrādītas dažnedažādas amatu prasmes. Muzeja zaļajā pasaulei tirgus noskaņas piestāv un tā ir laba iespēja svētku pēdējā dienā vēl apdāvināt sevi vai iegādāt citiem kādas piemiņas veltes no skaistajām dienām pie jūras.

Muzeja teritorijā būs eksponēta lielformāta fotoizstāde “Kuršu zeme”, kas tapusi pārrobežu programmas “Izzini baltus” ietvaros. Izstāde iepazīstinās interesentus ar vienu no baltu tautām – kuršiem, kuri bija braši karotāji un jūras braucēji, turklāt, spējuši mēroties spēkiem ar skandināviem kā līdzīgs ar līdzīgu.

No 12:00 -13:30 pie Vējdzirnavām sāksies sprigana koncertprogramma ar “Usmas” dejotājiem, uzstāsies arī Emīlija ar pavadošo grupu un skanēs Montes Cines vokāls. Savukārt no pusdiviem līdz trijiem pēcpusdienā apmeklētāju sirdis priecēs pazīstamā Latvijas grupa “Apvedceļš” (http://www.apvedcels.lv/). Ar lauku valšiem ballīti turpinās Gatis un Ando.

Tiem, kuriem ballītes nav sirdslieta, bet saista viss dabiskais – gan lieliem, gan maziem būs iespēja darboties dabas darbnīcās un vērot brīvā dabā mini Zoo Buki zvērus.

Piejūras brīvdabas muzejs ir atvērts un pieejams visiem – arī ļaudīm ar īpašām vajadzībām, – svētku laikā šeit viesosies Atbalsta centrs ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām “Cimdiņš”, kā arī invalīdu un viņu draugu apvienība “Apeirons”, bet savu noskaņu pie muzeja Laivu mājas radīs ukraiņi.

Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm.