Livonijas ordeņa pilī regulāri notiek dažādi kultūras un izglītības pasākumi, bieži telpas tiek iznomātas semināru, konferenču organizēšanai un korporatīviem pasākumiem. Taču daudzi nezina, ka telpas var izmantot ne tikai iestādes un uzņēmumi. Jā, jums ir iespēja izīrēt pils telpas svētkiem ģimenes, draugu pulkā, kāzu ceremonijai, jebkuram citam svinīgam vai saviesīgam pasākumam.

Jūs varat izmantot pils iekšpagalmu, muzeja izglītības centru un tam līdzās esošo pavarda telpu, kā arī ārējo pagalmu pēc savām vajadzībām un pasākuma formāta. Kapitula zālē var norisināties gan svinīgi pasākumi, gan semināri un konferences vismaz 90-100 cilvēkiem, bet pils kapelā, kurā sakrālās mākslas eksponāti un mirdzošiem kroņlukturi rada īpaši svinīgu noskaņu un kura sevišķi piemērota kāzu ceremonijām, var sapulcēties līdz pat 100 viesiem. Ņemot vērā pieaugošo interesi par šo telpu izmantošanu, ieteicams laikus pieteikties rezervācijai.

Telpas aprīkojam ar konkrēti jūsu pasākumam nepieciešamo – galdiem, krēsliem, datoru, projektoru, ekrānu, kā arī nodrošinām apskaņošanu.

Vasaras sezonā piedāvājam izīrēt pils dārzu. Pils dārzā vasarā reibinoši zied rozes, kas paspilgtinās jūsu iespaidus un svētku sajūtu. Pils dārzs piemērots rāmiem un nesteidzīgiem pasākumiem. Pēc vajadzības galdi, krēsli un aparatūra pieejami arī āra teritorijā, iepriekš piesakot.