Ventspils muzeja Amatu mājas Podnieka darbnīcā no 9.-19. oktobrim norisinās Starptautiskais mazo formu keramikas simpozijs Navigācija XIII.

Simpozijā, kas norisinās jau trīspadsmito reizi, piedalīsies starptautiski atpazīstami mākslinieki – Agnese Sunepa (LV), Viktorija Maroti (HU), Katarzyna Misciur (DN) un jaunā māksliniece Keite Melle (LV). Simpozija kurators ir Amatu mājas podnieks Jānis Kupčs.

Simpozijam noslēdzoties, katrs mākslinieks vienu radīto darbu, saskaņā ar simpozija nolikumu, dāvina Ventspils muzeja mākslas krājumam. Muzeja mākslas krātuvē, kopš 2009. gada nonākuši vairāk kā 80 mūsdienu mākslas darbi.

Keramikas simpozijs norisinās ar Ventspils valstspilsētas, Valsts kultūrkapitāla fonda un Kurzemes plānošanas reģiona Kurzemes kultūras projektu atbalstu.