Piektdien, 9.oktobrī, plkst. 12.00 rakstnieka Herberta Dorbes muzejā ciklā “Muzejā viesi” viesosies rakstniece Laura Vinogradova

Rakstniece Laura Vinogradova ir novadniece – dzimusi Popē, bet pašlaik dzīvo Rīgā un strādā Rakstniecības un mūzikas muzejā. Lasītājiem pazīstama ar grāmatām: “Lapsa. Pasaka pieaugušajiem” (2017), stāstu krājumu “Izelpas” (2018) un dzimtajai Popei veltītajiem stāstiem izdevumā “Lāču kalns” (2018), kā arī bērniem domātajiem “Snīpulītis no Snīpuļciema” (2017), “Mežpasakas. Par Meža Susuri, skudrām, Vilceni un Pūces Bērnu” un “Mežpasakas. Par Zalktēnu un stirnu meitenēm” (2019).

Iepazīt rakstnieci un viņas darbus aicināti visi interesenti. Cikla „Muzejā viesi” ietvaros ar rakstniekiem tiekas jaunie lasītāji un šoreiz uz tikšanos aicināti Ventspils Centra sākumskolas 4.a klases audzēkņi. Pasākums norisināsies ar Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu.