Ventspils muzejā nostiprinājusies tradīcija ik rudeni atklāt jaunu tematisku krājuma izstādi. Skaistā izstāde par Vasarnīcu ielu beigusies, sākusies jaunās izstādes iekārtošana. Šī gada izstādes tēma – kino Ventspilī .

Kino – šis demokrātiskākais, populārākais un pieejamākais mākslas un izklaides veids – savulaik arī Ventspilī dziļi iesakņojies. Ir bijis periods, kad pilsētā darbojušies pat seši kinematogrāfi!

Ventspils kinoteātri, kino skatīšanās tradīcijas, repertuārs, Ventspilī uzņemtās filmas, kino tehnika, indiānis un vēl citas lietas būs izzināmas un skatāmas Ventspils muzeja jaunajā izstādē ,,Kustīgās bildes. Kino vēsture Ventspilī”. Tā top, sadarbojoties arī ar Rīgas Kino muzeju un privātpersonām. Izstāde tiks atklāta novembrī.Ventspils muzejs cer uz veiksmi un izdošanos, un apmeklētāju atsaucību. Lai dzīvo kino! Turpinājums sekos!