Kur vēl Pilsētas svētku pēdējā dienā ir vislabākā atpūta, ja ne svaigā gaisā pie košām puķēm un svilpojoša Mazbānīša? Piejūras brīvdabas muzejs, kā krietnu tradīciju glabātājs, 7. augustā no plkst. 11:00 līdz 16:00 aicina uz tradicionālo Amatu dienu, kurā kopā pulcējas amatnieki teju no visas Latvijas – kalēji, podnieki, pinēji, virvju vijēji, galdnieki, adītāji un citu prasmju meistari. Turklāt daudz būs tādu, kas ne tikai tirgos savus skaistos rokdarbus, bet arī savas prasmes un amatu trikus rādīs citiem. Piemēram, dienas vidū, plkst. 12:00, vēl karsto Kurzemes cepli vaļā vērs Baiba un Einārs Dumpji.

Līdz pat 16:00 pēcpusdienā no skatuves skanēs gan Lustīgā Blūmīzera ziņģes, gan folkloras kopas Nārbuļi (Kuldīga) dziesmas, gan Sergeja Somika ansambļa izpildītās melodijas.

Piejūras brīvdabas muzeja plašumos rosīsies brangie Kalvenes truši, būs darbnīcas bērniem, un, protams, kopā ar LDz Cargo, pilsētas viesiem un savējiem svētkus svinēs Mazbānītis, kuram šogad paliek apaļš 100! Un vēl Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā šobrīd balti zied griķu druviņa, jāprot tikai atpazīt.

ldz_cargo

Biļešu cenas
Andis Dūdiņš, tālr. +371 636 24467
Biļešu cenas

[Not a valid template]