Ventspils muzeja Amatu māja un kurators Jānis Kupčs aicina māksliniekus līdz 1.septembrim pieteikties mazo formu keramikas simpozijam Navigācija 2023’. Simpozija norise paredzēta no 2023.gada 9.-19. oktobrim Ventspils Amatu mājas Podnieka darbnīcā. Simpozija norisi atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Ventspils valstspilsētas pašvaldība.

Keramikas simpozijā līdz šim piedalījušies vairāk kā piecdesmit mūsdienu mākslinieki no Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas, Francijas, Polijas un, protams, Latvijas. No 2009.gada Ventspils muzeja mākslas krātuvē nonākuši vairāk 100 mākslas darbi.

Aicināti pieteikties profesionāli keramiķi, iesūtot savu CV un 3-5 pēdējo 3 gadu radošās darbības fotofiksācijas uz e-pastu [email protected] līdz 1.septembrim.  Saskaņā ar simpozija nolikumu, simpozija dalībniekiem tiek nodrošināti materiāli, telpa darbam un naktsmītnes.

Keramikas simpozija “Navigācija XIII” nolikums un anketa

International Symposium on Small Form Ceramics – “Navigation XIII” From October 9 until October 19, 2023, Ventspils
STATUTES AND APPLICATION FORM