Svētdien, 21.aprīlī no plkst.12:00 Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā, Riņķa ielā 2

 

Nav nekā labāka, kā svētku svētdienā izkustēties no mājas un vēlams kustēties tieši Piejūras brīvdabas muzeja virzienā, jo svētdien, 21.aprīlī Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs jau dienas vidū (12:00) gaida visus lielos un mazos uz kopīgu šūpošanos, Lieldienu zupu, olu krāsošanu, rotaļām, priecīgu pastaigu kopā ar zirgiem, trušiem un citiem zvēriem.

Muzicēs un koncertēs: “Lauku muzikanti”, Ventspils Mūzika skolas ansamblis “Nošu spēles” (vad. Santa Treilība un Adele Taurīte-Tauriņa), jauniešu vokāli instrumentālais ansamblis “Windy temper” (vad. Sandra Sproģe), bet folkloras kopa “Rotaļnieks” gādās, lai visi apmeklētāji ievēro folkloras tradīcijas ir apaļi kā pūpoli un lunkani kā žagari!

Lieldienu svinētājiem būs iespēja Smiltnieku mājā apskatīt Tautas lietišķās mākslas studijas “DRELLĪTIS” ar villaines un jostas. Bet S. Zarupskas un viņas audzēkņu darinātos rokavičus jeb maučus un rakstainos cimdus varēs ne tikai vērot izstādē, bet arī tapšanai gaitā, ko demonstrēs pati meistare Solvita Zarupska.

Piejūras brīvdabas muzejā svētku noskaņu līdzēs radīt arī Ventspils skolēnu darbu izstāde “Jautrās Lieldienas” un Ventspils Mākslas skolas audzēkņu darinātie Lieldienu rotājumi. Lieldienas muzejā vadīs “Jogitas pasākumi”, sadarbībā ar Kasparu Brūveli.

Gaidīsim ciemos!

 

Ieeja ar muzeja ieejas biļetēm