1.jūnijā plkst.10.00 H. Dorbes muzejā zaļa nodarbība vasaras nometnes dalībniekiem

Rakstnieka Herberta Dorbes muzejs atrodas privātmāju rajonā ar iekoptu dārzu – ziediem un rakstnieka stādītiem kokiem: bērziem, liepiņu dzīvžogu, parasto zirgkastaņu, sēru gobu, kadiķīti, Sibīrijas ciedru. Kā koki nonākuši līdz rakstnieka dārzam, Herberts Dorbe par to stāsta atmiņu grāmatā “Savu bēniņu direktors” (1984). Par Latvijā sastopamiem kokiem un to raksturīgām pazīmēm, par to, cik lielam jābūt koka apkārtmēram, lai tas iegūtu dižkoka statusu, būs iespējams uzzināt 1.jūnijā plkst.10.00 rakstnieka Herberta Dorbes muzeja nodarbību ciklā skolēnu vasaras brīvlaikā “Zili brīnumi zaļā dārzā”, kuru vadīs Andra Ratkeviča, dabas izglītības centra “Slītere” vadītāja. Nodarbībā piedalīsies Ventspils 2.pamatskolas vasaras nometnes dalībnieki.