No otrdienas, 16.novembra Ventspils muzejs ir atvērts!  Amatu māja, Herberta Dorbes muzejs un Livonijas ordeņa pils uzņem apmeklētājus t.s. zaļajā režīmā – personas ar sadarbspējīgiem sertifikātiem.

*Pilī svētku dienā – ieeja bez maksas.

18.novembrī Livonijas ordeņa pils piedāvā sasildīt sirdis un rokas! Pils atvērta un svētku dienā – ieeja – bez maksas.

Muzejs piedāvā sasildīt sirdis ar četrām lieliskām izstādēm pilī – novadnieka un Trīs Zvaigžņu ordeņa virsnieka Paula Jaunzema skulptūru fotogrāfiju izstādi pils dārzā un tēlniecības darbu izstādi pils galerijās “Viss ir akmenī”, aizkustinošiem un romantiskiem ventspilnieku dzimtu stāstiem izstādē “Vasarnīcu iela” un ieskatu 2021.gada Ventspils muzeja glezniecības plenēra kolekcijas darbu izstādē.

18.novembrī rokas varēs sildīt pie dzīvās uguns pils pagalmā un izmantot brīvdienas, lai kopā ar ģimeni vai patīkamā vienatnē izstaigātu jauno muzeja pastaigu karti PATRIOTU TAKA. Godinot Latviju, izstaigā Ventspili! https://bit.ly/3wJSJcP Kartes var saņemt pils kasē (Jāņa iela 17).