Amatu māja un rokdarbu studija “Spārni” aicina iziet ārā no savas ierastās adīšanas vides un piedalīties Vispasaules publiskās adīšanas dienā, kas notiks 11.jūnijā no pl.11.00 līdz 13.00 Skolas ielas un Tirgus ielas krustojumā.
Ikdienā adīšana ir nodarbe, ko parasti veic vienatnē, tomēr reizi gadā ikviens adītājs ir aicināts adīt publiski, lai popularizētu šo vaļasprieku sabiedrībā un satiktos ar sev līdzīgiem.
Rokdarbu studija ”Spārni” kopā ar Ventspils muzeja Amatu māju Kurzemes kultūras programmas projekta “Ventspils un tās novadu etnogrāfisko cimdu adīšanas tradīcijas – radošais meistarstiķis” ietvaros Vispasaules publiskās adīšanas dienā demonstrēs etnogrāfisko cimdu adīšanu, kā arī izstādīs rokdarbnieču adītos darbus.
Rokdarbnieces uz pasākumu aicinātas ņemt līdzi savus darinātos cimdus un piedalīties ekspress izstādē vai var rīkoties arī pavisam vienkārši – paņemt līdz kamolus, adatas, ja gribas, iesāktus darbus un adīsim pulciņā!
Pasākuma muzikālais noformējums kokles skanējumā – Guntis Niedoliņš.
Lietus gadījumā pasākums notiks Amatu mājā, Skolas ielā 3Interesenti aicināti iepriekš pieteikties, zvanot 29423646 vai 28249671, atnākot uz Amatu māju vai rakstot ziņu e- pastā: [email protected]