Amatu mājā 4.aprīlī plkst.10:00 tiks atzīmēta Veselības diena kopā ar Dakteri Klaunu

Pasaules veselības dienu pasaulē atzīmē 7.aprīlī, bet Amatu mājā šī diena tiks atzīmēta mazliet ātrāk – 4. aprīlī. Amatu mājā viesosies Dr.Klauns Žozefīne, lai kopā ar bērniem varētu mācīties kā pareizi tīrīt zobus, cik bieži tas jādara, ar ko atšķiras cilvēku zobi no dzīvnieku zobiem, uzzinās dažādus interesantus faktus par zobiem, izpētīs zobu labošanas un pat urbšanas procesus, kā arī iemācīsies līksmu deju, lai turpmāk zobu tīrīšanas process būtu jautrāks un aizraujošāks.

Veselības diena Amatu mājā būs ne tikai izzinoši kopā pavadīts laiks, būs arī dziesmas un dejas, un par godu Veselības dienai tiks sarīkota jautra ballīte.

Pasākums ir piemērots pirmskolas vecuma bērniem, vietu skaits ir ierobežots un lūgums pasākumam pieteikties iepriekš, zvanot pa tālr. 26385346.

Par to, kas ir Dr.Klauns, iespējams, dzirdējuši daudzi – “Dr. Klauns” kā sabiedriska labdarības organizācija darbojas kopš 2012. gada, un pašlaik Latvijā aktīvi strādā 45 Dakteri Klauni, kuru galvenais uzdevums ir psiholoģiski palīdzēt un atvieglot mazo pacientu ikdienu, kamēr tie uzturas slimnīcā. Lai programmu attīstītu un arvien vairāk bērnu būtu iespēja iepazīt Daktera Klauna darbu un tā radīto prieku, aicinām ikvienu iesaistīties un atbalstīt košāku ikdienu slimnīcās. Atbalstu var sniegt, veicot pārskaitījumu uz biedrības ziedojumu kontu:

Biedrība „Dr.Klauns”
Reģ.nr. 40008199816
AS SEB Banka, kods UNLALV2X
Konts: LV43UNLA0050019740644