Aizputes Novadpētniecības muzeja jaunajā ekspozīcijā „Aizputes vēsture laikmetu griežos” būs redzami priekšmeti arī no Ventspils muzeja.

Ventspils muzejs deponējis vairākus arheoloģiskos un Otrā pasaules kara laikā lietotus krājuma priekšmetus Aizputes novadpētniecības muzejam topošās pamatekspozīcijas iekārtošanai. Ekspozīcijai izvēlēti tādi arheoloģiskie priekšmeti kā saktas, josta, gredzeni, u.c., savukārt no Otrā pasaules kara priekšmetiem deponēti nelieli priekšmeti tādi kā ķemmīte, karote un kārbiņa.

Muzeju savstarpējā sadarbība ļauj ekspozīcijas veidot pilnasinīgākas un spilgtākas, tāpēc bieži vien muzeji savstarpēji sadarbojoties deponē krājuma priekšmetus citam muzejam. Ventspils muzejam kā reģionālajam muzejam ir bagātīgs krājums, kas ietver sevī dažādu laiku priekšmetus un nodrošina to daudzveidību un sniedz iespējas arī atrast atbilstošo deponēšanai.