Ventspils muzejs priecājas par agrā pavasara pastaigu mīļotājiem un aicina izkustēties arī tos, kas to nepaspēja, – turpināt sekot ceļvedim “Muzejs pilsētā”!

Ventspils muzejs rosina uz ģimenisku pastaigu, apmeklējot Ventspils muzeja objektus pilsētā. Muzeju veido Livonijas ordeņa pils, Amatu māja, Piejūras brīvdabas muzejs un H.Dorbes muzejs, bet kopumā muzeja saimniecība ir daudz plašāka. Meklējiet karti ar jautājumiem šeit http://bit.ly/3dOvI0T vai arī saņemiet to pils kasē un dodaties meklēt atbildes uz vietas! Cik žuburu Staltbrieža skulptūrai (Piedzīvojumu kalna darba laiks no plkst. 11-20),  kas attēlots uz kuģa “Grots” kapteiņa krūzītes vai H.Dorbes muzeja “Senču putekļi” vēja rādītājā? Viss pastaigas garums ir aptuveni 11km.

Agrā pavasara pastaigas “Muzejs pilsētā” loterijas uzvarētāji jau tikuši pie savām balvām – aicinām arī pārējos, kuri gaidīja siltāku laiku, piedalīties muzeja loterijā. Aizpildītās kartes ar atbildēm līdz 18.maijam – Muzeju dienai, var nodot Ventspils muzeja kasē (Jāņa ielā 17, no 10-17), kur, ja vēlaties, pēc kartes nodošanas varēs iepazīties ar pareizajām atbildēm. Loterijas izloze ar trim vērtīgām balvām notiks 19. maijā!