Sakarā ar koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 ierobežošanai noteikto pasākumu daļēju mīkstināšanu, Ventspils muzejs, atbilstoši sanitārā protokola prasībām, būs pieejams apmeklētājiem no 19. maija. Darbu atsāks visās struktūrvienībās vienlaicīgi, tāpat būs pieejami Mazbānīša braucieni.

Turpinot ievērot visus fiziskās distancēšanās un epidemioloģiskos drošības pasākumus, vienlaicīgi muzeja struktūrvienību telpās atrodošos apmeklētāju skaits būs ierobežots – Livonijas ordeņa pilī līdz 60 cilvēkiem, bet Amatu mājā – līdz 20 cilvēkiem. Mazbānītis kursēs kā ierasts – no trešdienas līdz svētdienai. Ņemot vērā valstī pieņemtos drošības pasākumus, mazbānīša pasažieriem obligāti būs jāvalkā sejas maskas.

Livonijas ordeņa pils darba laiki: otrdiena – svētdiena, no 10.00 līdz 18.00; Amatu mājas darba laiki: otrdiena – sestdiena, no 10.00 līdz 18.00;  Piejūras brīvdabas muzeja  darba laiki: otrdiena – svētdiena, no 10.00 līdz 18.00; H. Dorbes memoriālā muzeja Senču putekļi darba laiki: pirmdiena – piektdiena, no 11.00 līdz 17.00 (grupām lūgums pietiekties iepriekš).

Uz tikšanos Ventspils muzejā!