No 20.marta visās Ventspils muzeja struktūrvienībās ir iespēja apmeklēt Lieldienu darbnīcas un izglītības programmas

Livonijas ordeņa pilī (Jāņa ielā 17) muzeja pedagogs gaidīs Zaķu skolā, lai kopā ar sākumskolu un pamatskolu audzēķniem apgūtu prasmi dekorēt savu māju ar ikdienā pieejamajiem materiāliem. Pieteikšanās pie Ilvas Buntikas pa tālr. 29590093.

Amatu mājā (Skolas iela 3) pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērnu grupas tiek gaidīti uz nodarbībām, kur kopā ar muzejpedagoģi Martu Tjarvi (pietiekšanās pa tālr. 26385346) varēs darināt Lieldienu apsveikumus mammām, tētiem, vecvecākiem vai draugiem. Ievērojot Lieldienu tradīciju – olu krāsošanu, nodarbības laikā bērni varēs izkrāsot māla olu dekorus. Bet nodarbības beigās ikvienam būs iespēja iejusties zaķa tēlā, lai nofotografētos fotostūrītī, tāpēc grupu audzinātājas un skolotājas ir aicinātas uz nodarbībām līdzi ņemt fotoparātus vai telefonus ar fotokameru, lai mazos zaķēnus varētu iemūžināt jautrās fotogrāfijās.

Piejūras brīvdabas muzejs līdz 6.aprīlim piedāvās muzejpedagoģisko nodarbību “Tā es gaidu Lieldieniņas”. Izglītojoša programma jaunākā skolas vecuma bērniem ievadīs latviešu Lieldienu tradīciju burvībā. Muzeja pedagogs Zane Kugelberga (pieteikšanās pa tālr. 27188532) iepazīstinās ar svētku spēlēm, rotaļām, tautasdziesmām, ticējumiem, mīklām. Varēs ripināt olas un priecīgi šūpoties!

Tuvāka informācija par muzejpedagoģisko programmu izmaksām www.muzejs.ventspils.lv