Sestdien, 1. februārī plkst. 15.00 Livonijas ordeņa pilī, Jāņa ielā 17, Ventspils muzeja amatieru teātris aicina uz pirmizrādi “Pasākumu aģentūra”.

Jaunā gada sagaidīšana ir īpašs notikums – brīnumu, pārpratumu un jautrību pilns. Parasti svētkus izbaudām paši, tomēr ir cilvēki, kas tos plāno un organizē. Šoreiz izrādē stāsts par pasākuma aģentūras “Brīvdienas” darbinieku radošo ikdienu pasākumu organizēšanā gadu mijas laikā. Kā jau darba kolektīvā neizpalikt bez savstarpējām intrigām, katra personisko dzīves stāstu un mīlestību.

Lomās:

Zinaīda Kasparsone, direktore – Anita Kalniņa,

Laura sekretāre – Marta Tjarve,

Jānis, mākslinieciskais vadītājs- Ronalds Mauriņš,

Kaspars, IT speciālists- Mareks Titovs,

Pārsla mārketinga nodaļa- Jolanta Vanaga,

Anna, projektu nodaļa – Santa Libreiha-Grundmane,

Ivonna grāmatvede- Inga Uhaņa,

Ķirsones kundze- Ilze Rikorde,

Ķirsones kundzes meita Diāna – Paula Nilola Cišeiko,

Lambertas kundze – Inguna Heinrihsone (scenāriju autore- režisore).

Ventspils muzeja amatieru teātris dibināts pagājušā gada septembrī. Ventspils muzejs ir pirmais muzejs, kurš nodibinājis savu teātri. Teātri vada Inguna Heinrihsone, pildot gan režisora darbu, gan rakstot scenārijus izrādēm. Inguna ir beigusi režijas un aktiermeistarības kursus pie Latvijā pazīstamā režisora Elmāra Seņkova, dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces, Ainas Matīsas, Ritas Lūriņas u.c.

Ieeja ar muzeja biļetēm