No 1.decembra Ventspils muzeja pedagogi piedāvā jaunas izglītības programmas un radošās darbnīcas svētku laikam.

 

Svētku gaidīšanas Adventa laikā, arī Ventspils muzeja pedagogi ir parūpējušies par jaunām izglītības programmām un svētku darbnīcām gan Livonijas ordeņa pilī, gan Amatu mājā un Piejūras brīvdabas muzejā.

No 1.decembra muzejpedagogi gaida pieteikumus sekojošām programmām.

Piejūras brīvdabas muzejā noteikti ziemo ne tikai vāveres, kas sprigani tekalē pa muzeja celiņiem, pļāpīgie sīļi un žagatas, bet arī rūķi, kurus nav tika viegli ieraudzīt, un kuri ļoti gaida savus ciemiņus. Rūķus var satikt izglītības programmā Rūķu taka. Pieteikties pie Piejūras brīvdabas muzeja pedagoga Zanes Kugelbergas, mob.27188532.

Amatu mājas pedagogs sadarbība ar Ziemeļkurzemes reģionālo slimnīcu, aicina uz labdarības programmu Radīsim gaismu paši! Tā ir vēstuļu un Ziemassvētku apsveikumu programma, kurā apsveikumi top uz pašu radītā papīra un sūtīti tiem, kas svētku laikā apslimuši. Pieteikties pie Amatu mājas pedagoga Martas Tjarves, mob.26385346.

Turpinot vēstuļu tēmu, Livonijas ordeņa pilī joprojām var iepazīt izstādi par pasta vēsturi, un, lai pils eglīte sagaidītu svētkus visu mīlēta, arī tai varēs darināt vēstuļu sveicienus un klusu, slepenu vēlēšanos sarakstus darbnīcā Vēstules eglītei. Pieteikties pie Livonijas ordeņa pils pedagoga Ilvas Buntikas, mob.29590093. Un pirmā iepazīšanās ar darbnīcu Vēstules eglītei notiks jau 2.decembrī, Nikolaja dienā no 12-14 pilī.