No 26.oktobra Livonijas ordeņa pilī būs skatāma Ventspils muzeja krājuma izstāde “Bīstamie sakari. Pasts”.

Izstāde “Bīstamie sakari. Pasts.” Vēstīs par pasta aizsākumiem un vēsturi Kurzemē, sākot ar Livonijas ordeņavalsts periodu, un beidzot ar 20.gs. 70.gadiem. Izstādē, līdztekus Ventspils muzeja krājumam, tiks eksponēts Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja, Ogres Vēstures un mākslas muzeja, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja , Latvijas Kara muzeja, Latvijas Dabas muzeja, Kārļa Ulmaņa piemiņas muzejs “Pikšas” un privātpersonu devums. Izstādes emocionālo akcentu ar savu instalāciju radīs māksliniece Laura Feldberga.

Izstādes atklāšana 26.oktobrī plkst.16 Livonijas ordeņa pilī, Jāņa ielā 17, Ventspilī.