Sestdien, 1.jūlijā plkst.13:00 Amatu māja aicina uz ikgadējo  Ventiņu dienu, kur apmeklētājus iepriecinās Tārgales amatierteātra iestudētā izrāde pēc Lilijas Kukītes stāsta motīviem “ Voi, cik viegl palik ap sierd!” un notiks pirmās suvenīru monētas “Viens ventiš” kalšana.

Lilija Kukīte ar garšīgo bodes sarunu stāstu Voi, cik viegl palik ap sierd!  2004.gadā piedalījās pirmajā H.Dorbes muzeja ventiņu valodas literārajā konkursā Pe mums ventiņes un šogad stāsta dramatizējumu varēs vērot amatierteātra uzvedumā. Šī tradīcija – konkursa darbu dramatizējumus izrādīt Amatu mājas Ventiņu dienā, aizsākās pērn un to iecerēts arī turpināt, lai tāmnieku dialektu un dzīvīgo sarunvalodu varētu izbaudīt pēc iespējas vairāk ļaužu.

Amatu mājā jau piekto gadu svinēs Ventiņu dienu. Šogad jauks papildinājums svētkiem būs kalēja Pētera Toņa suvenīra monētas “1 ventiš” atklāšana un ikvienam apmeklētājam būs iespēja pašam izkalt savu ventiņ’ monētu un, kā laimes naudiņu turēt kabatā, – kas zina, varbūt vairosies vērdiņi, bet varbūt- ventiņi.

Biļešu cenas
Inguna Heinrihsone, tālr. +371 636 20174
Biļešu cenas