Vakar, 17.janvārī, plkst.12.00, Rīgā, Baznīcas ielā 30, Raiņa un Aspazijas muzejā, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Ventspils pilsētas pašvaldības iestādi “Ventspils muzejs” parakstīja vienošanos par projekta „Ziemeļkurzemes kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma saglabāšana, eksponēšana un tūrisma piedāvājuma attīstība” (Nr. 5.5.1.0/17/I/003) realizāciju. Vienošanās parakstīšanā piedalījās Centrālās finanšu un līgumu aģentūras, Kultūras ministrijas, projekta sadarbības partneru, Ventspils muzeja, Ventspils pilsētas domes pārstāvji un domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs. Projekts tiks realizēts kopā ar sadarbības partneriem – Ventspils novada pašvaldību, Jūrkalnes Romas katoļu draudzi, Dundagas novada pašvaldību.

ERAFpilseta caurspidlogo1