#VentiņšMuziņš : “Jau rīt Tēva diena! Mans tētis bieži ir darbā un būt kopā ne vienmēr sanāk tik, cik gribas. Pētot tēta vizītkarti, izskatījās, ka viņam ir ļoti nopietns darbs. Tur ir kāds ģerbonim līdzīgs zīmējums un glīti uzrakstīts viņa vārds. Senāk vizītkartes kalpoja, lai paziņotu par viesu ierašanos. Ar vizītkartēm varēja pieteikties ciemos vai pabrīdināt par savu ierašanos pilsētā. To parasti darīja turīgi ļaudis, kam vizītkarte kalpoja kā pašreklāma. Vīrieši savas vizītkartes nēsāja līdzi kabatā, bet sievietēm bija īpašas vizītkaršu kārbiņas.

Gatavojoties Tēva dienai, man ienāca prātā uztaisīt tētim īpašu vizītkarti, lai atgādinātu par to, ka, lai kur pasaulē viņš būtu, mēs vienmēr savā veidā būsim kopā. Šādu kartīti tētis varēs turēt savā maciņā un, vienmēr to ieraugot, zinātu, cik viņš man ir svarīgs!

Varbūt Tev mana ideja noder un uztaisi tādu arī Tu!”

Tēva dienas sveicieni no Ventspils muzeja šoreiz attēlo mūsu stipros, gudros un atbildīgos tētus darbā! Paldies, ka rūpējaties, ka iemāciet jaunas lietas, ka esat līdzās, kad ir grūti un arī priecīgi! Lai šī svētku diena ir ārpus darba un kopā ar bērniem un saviem tēviem, darot kaut ko aizraujošu!