11.oktobrī plkst.12:00 Herberta Dorbes muzejā notiks tikšanās ar dzejnieci Ingu Gaili

“Uz dzejas lasījumu atnāca eņģelis, atnāca politiķis, divi senlatvieši un prieks,

atnāca rudens čaukstošās lapas ar avotu acīm, atnāca dīvaina gaisma,

atnāca pirmais sniegs…,” * Uz tikšanos ar šo rindu autori dzejnieci un dramaturģi Ingu Gaili jācer arī ieradīsies prieks, jo I.Gaile ir talantīga un koša parādība Latvijas literatūras pasaulē, turklāt, Klāva Elsberga, Annas Dagdas fonda un Ojāra Vācieša prēmiju laureāte, Prozas lasījumu balvas ieguvēja, vairāku grāmatu autore. 2016.gadā Inga Gaile jau viesojās rakstnieka Herberta Dorbes muzejā, lai jaunākā skolas vecuma bērniem stāstītu par dzejoļu krājumu „Vai otrā grupa mani dzird?” (2015, Latvijas Literatūras gada balvas nominācija). Šoreiz autore stāstīs par savām jaunākajām grāmatām – dzejas krājumu „Lieldienas” (2018) un stāstu krājumu „Piena ceļi” (2018). Tikšanos atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

No Ingas Gailes dzejoļu krājuma “Kūku Marija”