Ventspils muzejs izsludina konkursu uz vakanto Sabiedrisko attiecību speciālista amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

• plānot, organizēt un attīstīt Ventspils muzeja  komunikācijas un sabiedrisko attiecību aktivitātes;
  • sagatavot un izvietot informāciju par muzeja aktivitātēm sociālajos tīklos, mājaslapā, nosūtīt presei, sadarbības partneriem un interesentiem;
  • administrēt mājaslapu;
  • sagatavot atskaites par padarīto darbu, ziņu monitoringu;
  • piedalīties muzeja pasākumu organizēšanā;
  • papildināt Ventspils hronikas arhīvu – informācijas un attēlu ievietošana hronikas bāzē.

Prasības pretendentiem:

• augstākā izglītība kādā no specialitātēm – tūrisms, kultūras menedžments, mārketings, sabiedriskās attiecības;
  • pieredze darbā ar sociālo tīklu platformām un rīkiem, sociālo tīklu satura veidošanā un noformēšanā;
  • labas datorlietošanas prasmes;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • angļu un krievu valodas prasmes tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • atbildības sajūta un labas komunikāciju spējas, spēja organizēt un patstāvīgi plānot veicamos amata pienākumus.

Piedāvājam:

• atalgojumu no 916 EUR (bruto);
  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • darbu radošā vidē;
  • veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • bezmaksas valsts un pašvaldību muzeju apmeklējumu.

Darba vieta: Ventspilī, Jāņa ielā 17.

Iesniedzamie dokumenti – motivācijas vēstule un Curriculum Vitae  (CV).

Pieteikšanās līdz 2022.gada 23.septembrim, iesniedzamos dokumentus  nosūtot uz e-pasta adresi:  [email protected] ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālists”.