Jau trešo gadu, iemūžinot rakstnieka un pedagoga Herberta Dorbes vārdu, Ventspils muzejs Skolotāju dienā pasniedz Herberta Dorbes balvu Gada humanitāro zinību skolotājam.

1.okobrī plkst.14.00 Lielirbes baptistu lūgšanu namā balvu saņems skolotāji, kas mācību procesā veicinājuši audzēkņu iesaistīšanos novada literatūras un kultūrvēstures procesu izzināšanā. Balvu pasniedz Ventspils muzejs, sadarbībā ar Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldi, pilsētas un novada bibliotēkām. Šogad H.Dorbes balvai izvirzīti trīs kandidāti no divām Ventspils skolām – Ventspils 2.pamatskolas un Ventspils 6.vidusskolas.

Plašāku informācija par balvu skatīt šeit: http://muzejs.ventspils.lv/herberta-dorbes-balva-gada-humanitaro-zinibu-skolotajs/

Skolotājiem veltītu koncertu sniegs Ventspils Mūzikas vidusskolas Vokālās nodaļas audzēkņi un pedagogi. Solisti:  Laine Šmite, Marta Puķāne, Paula Mihailova, Marta Liepiņa; koncertmeistari: Irina Kušnirenko, Endijs Renemanis; vokālie pedagogi: Gatis Poriņš un Rinalds Kandalincevs.

Pirms koncerta viesus gaida silta piparmētru tēja ar našķiem, bet pēc koncerta (15.30) visus Skolotāju dienas notikuma apmeklētājus izvizinās Mazbānītis.