Svētdien, 29.oktobrī 13:00-15:30 Piejūras brīvdabas muzejā – Lielā Putras diena

Putras dienā notiks arī Piejūras brīvdabas muzeja sezonas slēgšana, kad vēl beidzamā iespēja pavizināties ar Mazbānīti, kurš dosies ziemas guļā un apskatīt āra ekspozīciju. Šogad sezonu noslēgsim ar Putras dienu. 10.oktobrī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā Putras diena, kad daudzviet pasaulē un tostarp arī Latvijā tiek svinēti svētki par godu putrai – vienam no senākajiem ēdieniem, kas saglabājies līdz mūsdienām. Par godu tai oktobris ir pasludināts par Putras mēnesi. Šogad putras diena un mēnesis ir veltīts auzām un šī gada tēma ir “Auzās ir spēks!” Muzeja draugi – Smiltiņu ģimene piedāvās nogaršot trīs veida putras: Auzu pārslu putru, pikanto rīsu putru ar ķirbi un rudzu miltu putru. Visas putras varēsiet nogaršot bez maksas. Sezonas noslēgums un trīs veidu putras baudīšana notiks ar muzikālās apvienības “Ceļavējš” līksmu spēlēšanu. Līdztekus Putrošanai notiks arī svinīga Rudens darbu parāde – ar demonstrācijām un skatītāju iesaistīšanu, un Laimīgās Putras loterija! Ikviens apmeklētājs varēs piedalīties loterijā, atrodot septiņus vārdus putras režģī. 14:15 no putras bļodas izmaisīsim 5 loterijas laimīgos.

Ieeja- ar muzeja ieejas biļetēm